fbpx
Skip links

Kacper

Salamon

Kim jest Kacper?

Cześć! Jestem Kapi i zajmuje się Fotografią, Filmowaniem oraz Projektowaniem Stron internetowych.
Fotografią profesjonalnie zajmuje się od ok 2014 roku. Wcześniej (od kiedy pamiętam) „oswajałem się” z lustrzanką mojej Mamy podczas rodzinnych wyjazdów, aż w końcu przywłaszczyłem sobie, swój pierwszy aparat. ?
Był to Canon 700D. Zacząłem testować jego możliwości, zmieniać ustawienia, robić zdjęcia w różnych warunkach. Kupiłem pierwszy nowy obiektyw i WOW. Wtedy pierwszy raz zakochałem się w Fotografii. Do dziś pamiętam pierwsze zdjęcia uchwycone tamtym obiektywem. Byłem zachwycony tym jak kawałek szkła w metalowym opakowaniu może zmienić jakość i odbiór zdjęć. ?
Teraz mam już 2 główne aparaty i kilka pobocznych, a do tego dochodzi armia obiektywów (których zawsze jest za mało). Nie można zapomnieć też o statywach, lampach błyskowych, plecakach… Dużo by wymieniać. ?
Minęło tyle dni z aparatem, a nadal każdego dnia poświęcam kilka godzin na dokształcanie się i szukanie inspiracji do kolejnych Ślubów, Sesji zdjęciowych etc. Nigdy nie mam dość tego co robię i każdego dnia jestem niesamowicie szczęśliwy, żę robię to co Kocham. ?